WYBORY. Wójt Bartosz kandyduje na radnego. Stwierdził, że pod jego rządami gmina rozwija się najlepiej w historii!

18 września 2018 Autor: red
WYBORY. Wójt Bartosz kandyduje na radnego. Stwierdził, że pod jego rządami gmina rozwija się najlepiej w historii!

Wójt Albert Bartosz nie daje o sobie zapomnieć. Co prawda, nie będzie się ubiegał ponownie o fotel wójta, ale właśnie zapowiedział, że powalczy o mandat radnego gminy. W dzisiejszym wpisie na Facebooku zaapelował do mieszkańców o oddanie na niego głosu. Posunął się też do stwierdzenia, że pod jego rządami Gmina Oświęcim rozwijała się najlepiej w historii!

Poniżej prezentujemy dzisiejszy wpis Alberta Bartosza.

"Szanowni Mieszkańcy północnej części Zaborza (okręg wyborczy nr 15).

W związku z brakiem jakichkolwiek możliwości współpracy z radnymi w naszej gminie, którym w żaden sposób nie przeszkadza, że gmina przez ostatnie cztery lata rozwijała się najlepiej w historii i podejmowali wybitnie dla mieszkańców szkodliwe decyzję, takie jak brak zgody na wprowadzenie do sprzedaży pałacu w Porębie czy "ziemniaczarek", postanowiłem nie startować na kolejną kadencję wójta.

Niemniej, chciałbym dopilnować zarówno Waszych interesów (poziomu inwestycji w sołectwie) jak i tego, co udało mi się już zrobić. Dlatego w nadchodzących wyborach, bardzo proszę o Wasz głos do rady gminy. Żeby móc się rozwijać, musimy poszukać lokalnych liderów, którzy będą umieli wznieść się ponad swoje ambicje i interesy w imię dbania o interesy mieszkańców".

PS Smaczku dodaje fakt, że jednym z rywali Bartosza ubiegających się o mandat radnego w tym okręgu będzie, startujący z listy byłego wicewójta Mirosława Smolarka, Paweł Jezierski - niegdyś jeden z najbliższych współpracowników obecnego wójta. Później drogi obu panów się rozeszły, a dziś są zagorzałymi wrogami.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
Uszy, 29.09.2018 08:28
Niesamowite co można osiągnąć sięgając dna ...
HaHa, 20.09.2018 10:37
Nie kandyduje nie dlatego, że radni "są be" tylko dlatego, że wie, że pies z kulawą nogą na niego nie będzie głosował.
Byłaby masakryczna kompromitacja więc obniżył loty.
Masz Pan ludzi za debili ? :)
Zbyszko z Zaborza, 20.09.2018 10:22
Trudno się nie zgodzić ze Stefanem. Ta "gęba" mówi wszystko. Przez czas swojego panowania (celowo to tak napisałem) udowodnił kim jest i czego się można spodziewać. Cięgle afery, awantury, kłamstwa i nepotyzm oczywiście. Na początku również kolesiostwo ale Dyzma już wszystkich kolegów stracił. Co Dyzma? Wstyd nawet po mieście chodzić, no nie ? Możesz nadal sobie pseudointelektualizować ale i tak będziesz tylko Dyzmą. Wstyd na całą Polskę (akcja Galeria NIVA - TVN) - cóż to było za żenujące kłamstewko na poziomie dziecka 10 letniego.
stefanB., 19.09.2018 23:18
Twarz człowieka ze zdjecia zdaje się wyrażać wszystko.Mozecie sie juz zacząć bać.Zwłaszcza Wy- z Zaborza...
"Gminni politycy", 19.09.2018 21:01
Polskie piekło. Mieszkańcy i tak z tej waszej młócki nic nie rozumieją.
zabrzanin, 19.09.2018 14:40
ten człowiek jest bez ambicji pójdzie po trupach by się wylansować jak chce to można przypomnieć choćby kilka jego zasług dla gminy i ich mieszkańców zrobił drogę przed swoją posesją załatwił pracę żonie w szkole którą to wcześniej wyrzucili po głośnej awanturze sprzątanie prywatnego samochodu przez pracownicę gminy nasyłanie różnych kontroli na mieszkańców jak ktoś miał inne zdanie wyjazd do Brazylii .Za swoje zasługi nawet radni obniżyli mu pensję BRAK SŁÓW
TwójSąsiad , 19.09.2018 13:15
No chyba by musiało mózgu pozbawić.
Parkingowy romantyk :) wiemy, wiemy :)
Dyzmoid, 19.09.2018 10:52
Wójt przecież doskonale dba o interesy Zaborza, co już miał okazję pokazać: zbudował wspaniałą drogę. Czepiacie się a system jest słuszny, tylko ludzie do niego nie dorośli!!1!
krzysztof, 19.09.2018 01:28
CO robił Homa w Wodoaciągach Panie Bartoszu?. Funkcjonariusze PO dość już..Jeszcze trzeba tylko odpowiedzieć za swoje czyny Panie Kolego!!!
ale JAJA, 18.09.2018 22:49
jedno jajo to Bartosz na radnego drugie wielkie jajo to poprzedniczka Bartosza na wójtowym stołku na WÓJTA, czy ta Gmina jest normalna
Voland, 18.09.2018 20:48
To mieszkancy beda mieli nielatwy wybor dwoch mocarzy "yntelektu" bartosz I jezior hihihi.No no.Dzuma czy cholera???
Uczestniczka zebrania, 18.09.2018 20:41
Zdecydowanie dziękujemy za ucieczkę, bo tak to wyglądało z zebrania wiejskiego sołectwa zaborze. Takie fochy na stanowisku wójta czy radnego trochę nie przystoją. I oczywiście Panie Bartosz najłatwiej wszystko sprzedać....
Fan Budki, 18.09.2018 20:38
Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść....
Katarzyna, 18.09.2018 20:26
Kończ waść ! Wstydu oszczędź !!!
Wieśniak, 18.09.2018 18:36
Mieszkańcy podziękują za focha i wyjście przed połową zebrania wiejskiego!
Z Zaborza, 18.09.2018 18:25
O czym świadczy jeśli to prawda, że po apelach, błaganiach, skowycie, z pośród wszystkich mieszkańców w komitecie z Wójtem będzie poza nim tylko DWÓCH kandydatów, w tym Sołtys Kuwik? Sołtys, którego Żona została zatrudniona w Urzędzie. Sołtys, który maił pretensje do Rady, ze ta nie konsultowała z Sołtysami obniżenia pensji Wójta. Jest 15 Radnych, 13 Sołtysów. Wszyscy źli? Tylko Wójt dobry i chcący dobra gminy?
Gutek, 18.09.2018 18:06
Może na Zaborzu przydałby się ustronny parking dla naszej gwiazdy parkingowych romansów?
RiQii, 18.09.2018 17:57
Lepuej żeby został przy swojej fundacji!!!
Pokazał już przez 4 lata kadencji na co Go stać !!!
sokrates, 18.09.2018 17:41
Krzyżyk na drogę całej "Nowej Nadziei", to nie zasługuje na żaden komentarz.
Oswiecimianka, 18.09.2018 17:08
PANIE BARTOSZ PROSZĘ DAĆ SOBIE SPOKOJ