ZABORZE. Kolizja na niebezpiecznym skrzyżowaniu. Poszkodowany z zakazem prowadzenia pojazdów mechanicznych

12 marca 2020 Autor: sz
fot. KPP Oświęcim

fot. KPP Oświęcim

W czwartek około godziny 11.10 na skrzyżowaniu ulic: Zatorskiej, Porębskiej, Jezioro i Chemików w Zaborzu doszło do kolizji drogowej.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, iż 31-letnia mieszkanka powiatu wadowickiego, kierując samochodem toyotą corollą, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej zderzyła się z chevroletem, którym kierował 51-letni oświęcimianin.

Na szczęście w zderzeniu pojazdów ani kierujący, ani też 7-letni pasażer toyoty, nie doznali obrażeń ciała.

-W trakcie czynności okazało się jednak , że oświęcimianin wsiadając za kierownicą popełnił przestępstwo, ponieważ posiadał aktualny zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi. W związku z tym został zatrzymany i trafił do oświęcimskiej komendy Policji – informuje Małgorzata Jurecka z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu. -Mężczyźnie grozi kara pozbawienia wolności do lat 5 – dodaje oficer prasowy.

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy