ZABORZE. Kompletnie pijana 14-latka leżała na ulicy

12 czerwca 2018 Autor: red
Fot. KPP Oświęcim

Fot. KPP Oświęcim

Policjanci z oświęcimskiej komendy poszukują osób, które udostępniły alkohol 14-letniej mieszkance Gminy Oświęcim. Upojonej alkoholem nastolatce pierwszej pomocy udzielili policjanci.

W nocy z 9 na 10 czerwca, tuż przed godz. 01.00 oświęcimscy policjanci otrzymali zgłoszenie o nietrzeźwej nastolatce leżącej przy ulicy Rowerowej w Zaborzu. Na miejscu funkcjonariusze udzielili nieprzytomnej dziewczynie pierwszej pomocy, po czym przekazali ją pod opiekę ratowników medycznych.

Policjanci ustalili, że jest to 14-letnia mieszkanka Gminy Oświęcim. O zdarzeniu została powiadomiona matka nieletniej.

- Policjanci ustalili również, że w szpitalu stan 14-latki się poprawił i odzyskała ona przytomność. W powyższej sprawie prowadzone są czynności mające na celu ustalenie okoliczności w jakich nieletnia uzyskała, a także spożywała alkohol - wyjaśnia asp. szt. Małgorzata Jurecka z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.


Zgodnie z Ustawą o postępowaniu w sprawach nieletnich spożywanie alkoholu przez osobę niepełnoletnią jest przejawem demoralizacji. Policjanci po przeprowadzeniu postępowania materiały w powyższej sprawie przekażą do Sądu Rejonowego Wydziału Rodzinnego i Nieletnich.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
jaki, 13.06.2018 09:19
jak miałem dawno temu 15-16 lat to piwo mozna bylo dostać bez problemu. ale nie pozwalalem sobie na więcej niż jedno w sobotę czy niedzielę bo moglem dostać pasem po [ciach!]. teraz widzą że małolaty doją piwo na ławkach na środku boisk sportowych na osiedlu . piwo kupują im koledzy którzy mają po 18 lat. to samo jest z papierosami. miałem przypadek kiedy w biały dzień ,może
16-latka prosiła mnie o kupno paczki papierosow oferując że zrobi mi za to loda.
Czesław, 12.06.2018 19:00
Jest to jedyna Polska świecka tradycja, która nie ginie w narodzie. No, chyba żeby z jej powodu zginął naród.
realista , 12.06.2018 18:11
To jest to pokolenie bezstresowe,wszystko im dać do rączki i jeszcze pogłaskać.Oczywiście nie wolno ich upomnieć,róbta co chceta.