ZABORZE. Na skrzyżowaniu zderzyły się cztery auta

29 lipca 2020 Autor: sz
ZABORZE. Na skrzyżowaniu zderzyły się cztery auta

W poniedziałek około godziny 12.40 na skrzyżowaniu ulicy Zatorskiej z Kalinową w Zaborzu doszło do zdarzenia drogowego w którym zderzyły się cztery pojazdy.

Z ustaleń policjantów wynika, iż 50-letni mieszkaniec powiatu mieleckiego jadąc ciężarowym dafem najechał na tył mercedesa, którym kierowała 50-letnia oświęcimianka. Kobieta z klei uderzyła w tył samochodu marki renault, którym kierowała 22-letni mieszkanka gminy Chełmek. W wyniku efektu domina renault uderzył jeszcze w forda, którym kierował 27-letni mieszkaniec Libiąża.

W wyniku zdarzenia nikt nie doznał poważniejszych obrażeń ciała, w związku z tym sprawca kolizji został ukarany mandatem i punktami karnymi – informuje Małgorzata Jurecka z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy