ZABORZE. Szkoła z certyfikatem Lidera programu „Bezpieczna szkoła”

30 marca 2017 Autor: red

Gimnazjum Gminne nr 2 im. Komisji Edukacji Narodowej w Zaborzu to pierwsze gimnazjum w powiecie oświęcimskim, które otrzymało tytuł Lidera małopolskiego programu Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie „Bezpieczna Szkoła”.

fot. nadesłanev

fot. nadesłanev

W miniony piątek pedagog szkolny Anna Kotara z Gimnazjum Gminnego nr 2 im. KEN w Zaborzu odebrała w Komendzie Powiatowej Policji w Oświęcimiu certyfikat Lidera programu „Bezpieczna Szkoła. Certyfikat Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie wręczył naczelnik wydziału prewencji Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu, Tomasz Balon.

Nadanie certyfikatu jest uwieńczeniem siedmioletniej współpracy szkoły z Komendą Wojewódzką Policji w Krakowie.

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
Szarik, 30.03.2017 11:09
Gratulację dla szkoły, a Pan Balon niech się tak nie wypina bo jest i tak malutki dla tych Pań, bo mu żyłka pęknie!!!