ZASOLE BIELAŃSKIE. 22-letni paralotniarz z Kęt zawisł na przewodach elektrycznych

26 października 2019 Autor: zyg
fot. zyg

fot. zyg

W sobotę około godziny 14.20 na ulicy Ptasznik w Zasolu Bielańskim (pow. bielski) doszło to wypadku z udziałem paralotniarza.

-Paralotniarz spadł na przewody elektryczne – informuje oficer prasowy Państwowej Straży Pożarnej w Oświęcimiu, Zbigniew Jekiełek.

W akcji ratowniczej brały udział służby z powiatu bielskiego oraz oświęcimskiego. Na miejscu były zastępy Państwowej Straży Pożarnej z Bielska-Białej i Oświęcimia oraz Ochotnicze Straże Pożarne z Wilamowic i Bielan.

-Paralotniarz to 22-letni mieszkaniec Kęt – informuje Roman Szybiak z Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej. -Mężczyzna został przetransportowany helikopterem medycznym do jednego z krakowskich szpitali – dodaje Szybiak.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
Re da ktor, 27.10.2019 07:38
Zapomnieliscie o najważniejszych, którzy brali udział w tej akcji i przygotowali wam miejsce do przeprowadzenia akcji. To są pobliscy mieszkańcy i Pogotowie Energetyczne! Ale w tych waszych wszystkich przekazach najważniejsze są sikawki. Oni przecież sprawiają drogi, gazociagi, wodociągi i linie energetyczne reszta służb nic nie robi. Więcej rzetelności posmaku.

 

Pozostałe aktualności

Miejsce na reklamę
Notice: Undefined variable: weboskiLink6 in /o24.pl/tpl/page/modules/right-col.php on line 65
Miejsce na reklamęMiejsce na reklamęwww.optifloor.plMiejsce na reklamęMiejsce na reklamęMiejsce na reklamęMiejsce na reklamę
Notice: Undefined variable: weboskiLink5 in /o24.pl/tpl/page/modules/right-col.php on line 76