ZASOLE. Bolesne starcie motocyklisty z przyczepą traktora

01 czerwca 2016 Autor: sza

W przyczepę traktora uderzył motocyklista. Kierowca jednośladu ma złamaną miednicę i ogólne potłuczenia. Do zdarzenia doszło dziś przed południem na ulicy Łęckiej w Zasolu.

Fot. KPP Oświęcim

Fot. KPP Oświęcim

Jak wstępnie ustalili policjanci, do zderzenia pojazdów doszło w chwili gdy mieszkaniec Zasola kierując ciągnikiem rolniczym z przyczepą wykonywał manewr skrętu w lewo. Wówczas w przyczepę uderzył motocykl marki Kawasaki, którym kierował 29-letni mieszkaniec Skidzinia.


W trakcie dalszego postępowania policjanci ustalą dokładne okoliczności i przyczyny tego wypadku oraz jego sprawcę.

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Brak komentarzy