ZASOLE. Jedna osoba poszkodowana w pożarze stolarni

07 lutego 2019 Autor: sz
ZASOLE. Jedna osoba poszkodowana w pożarze stolarni

Dzisiaj około godziny 5.30 doszło do pożaru stolarni przy ulicy Łęckiej w Zasolu. Strażacy, którzy przybyli na miejsce zlokalizowali ogień przy odciągu trocin stolarni. Na miejscu pracowały 4 zastępy – 2 z Państwowej Straży Pożarnej w Oświęcimiu oraz po 1 zastępie Ochotniczej Straży Pożarnej w Zasolu i Jawiszowicach.

-W zdarzeniu została poszkodowana jedna osoba, mężczyzna który będąc w zadymieniu próbował ugasić pożar gaśnicami – informuje Zbigniew Jekiełek, oficer prasowy Państwowej Straży Pożarnej w Oświęcimiu. -Mężczyzna został zabrany do szpitala – dodaje Jekiełek.

Strażakom udało się opanować pożar z zewnątrz, dzięki czemu budynek został uratowany od dalszego zniszczenia. Działa strażaków trwały koło 1,5 godziny.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy