ZASOLE. Nieudane wyprzedzanie. Uderzył w słup i dachował

20 września 2013 Autor: plin

Wczoraj ok. godz. 18 w miejscowości Zasole na ul. Łęckiej doszło do wypadku. Kierowca fiata ducato gwałtownie zahamował, stracił panowanie nad pojazdem. Samochód uderzył w słup i dachował.

fot. Policja

fot. Policja

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierowca samochodu marki Fiat Ducato, 42-letni mieszkaniec Kęt, podczas wyprzedzania nie upewnił się, czy może wykonać ten manewr bezpiecznie. - Tymczasem jadący za nim kierowca samochodu marki Citroen Berlingo już podjął manewr wyprzedzania. W związku z tym kierowca fiata gwałtownie zahamował, stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z jezdni, uderzył w słup telegraficzny i dachował - opisuje st. asp. Małgorzata Jurecka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu. - W wyniku wypadku obrażeń ciała doznał pasażer fiata ducato, który został przewieziony przez pogotowie ratunkowe do szpitala. Dokładne okoliczności wypadku ustalają policjanci z Komisariatu Policji w Brzeszczach - dodaje policjantka.

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
@sokół z wieżowców, 22.09.2013 21:16
Miej do matki pretensje, że wózek pod drzewami zostawiała i masz teraz w głowie nas rane. Gdyby nie ona to nie sokołem a orłem intelektu byłbyś a tak toś po prostu nielot, głupszy nawet od kury. Czytać ze zrozumieniem nie potrafisz a za komentowanie się bierzesz i jeszcze myślisz, że jesteś śmieszny. Masz rację! Jesteś śmieszny... inaczej.
Adolf, 22.09.2013 16:34
<p>Szybko szybko a co to? to biegnie moje Komando biegnie biegnie łapie takiego (...) każe mu klękać i go rozwala na miejscu bo przecież lepiej zapobiegać niż leczyć dobrze że nikt nie zginął.</p>
xyz, 21.09.2013 23:13
<p>" Dokładne okoliczności wypadku ustalają policjanci z Komisariatu Policji w Brzeszczach - dodaje policjantka." A czy ta "policjantka" doda jeszcze gdzie to cudo (Komisarjat Policji w Brzeszczach) się znajduje, poza tym, że niby w Brzeszczach?! PS. Dziennikarzom się nie dziwię bo nie muszą tego wiedzieć, ale pani Jurecka!!!</p>
SEDZIA DRED, 21.09.2013 21:55
PANIE HENIU PRZEGLĄD PROSZĘ... NO DZIŚ BĘDZIE TEN DROŻSZY BO NIE MA PAN PANIE JURKU HAMULCÓW I PRÓG PANU ODLATUJE...Prędkość i niebezpieczny manewr to jedna sprawa! ale stracenie panowania nad kierownicą na prostej drodze w dodatku przy hamowaniu to druga sprawa i przydało by się by Policja dobrze przyjrzała się stanowi technicznemu tego pojazdu! Nie wiem co ludzie mają w głowach ale można zauważyć że mamy do czynienia z nieodpowiedzialnością i głupotą ludzką bo na naszych drogach często, gęsto widzi się zdezelowane pojazdy, z dziurami w karoserii, ze zardzewiałymi hamulcami czy zniszczonymi oponami. Jeżeli takie coś widać na pierwszy rzut oka to co jest pod spodem lub w środku takiego pojazdu?! Można tylko zadać dwa pytania...kto sprawdza i podbija przeglądy w tych pojazdach Panowie diagności czyżby obowiązkowe badania u okulisty raz w tygodniu?! albo czy te pojazdy mają ważny przegląd techniczny?! Nasuwa się trzecie pytanie kto naprawia te pojazdy?! o ile je ktoś naprawia... a jeżeli już to na pewno nie są to mechanicy!
sokół z wieżowców, 21.09.2013 15:15
zasole to tam gdzie mieszka sama patologia z oświęcimia? Dawno to powinni zaorać
Marian, 20.09.2013 20:47
Takie rzeczy ogląda się na filmikach o ruskich kierowcach. Ale jak widać - Polak też potrafi! Brawo!
mateo, 20.09.2013 15:36
Dostawczaki, TIR-y, przedstawiciele handlowi- wszelkiej maści kratki, kierowcy busów. Ja nie wiem co ci ludzie mają w głowach. Nie mówię, że wszyscy ale większość powinna naprawdę przejść porządne badania psychologiczne zanim wsiądą za kółko.
kierowca i mieszkaniec, 20.09.2013 13:45
Na tej ulicy jeżdżą jak wariaci....a jak foto postawią to pretensje...powinien tam stać fotoradar bez przerwy jak również w Jawiszowicach w rejonie sklepu....pozdrawiam..
Młody, 20.09.2013 13:35
Trza było patrzeć w lusterka