ZASOLE. Przebudowa ulicy Wypoczynkowej

26 lutego 2016 Autor: sz

Plac budowy już przekazany. Rozpoczyna się przebudowa ulicy Wypoczynkowej w Zasolu. Wartość inwestycji do około 145 tys. złotych. Prace mają zakończyć się za około dwa miesiące.

fot. Starostwo Powiatowe w Oświęcimiu

fot. Starostwo Powiatowe w Oświęcimiu

We wtorek odbyło się przekazanie placu budowy inwestycji pn. „Przebudowa drogi powiatowej 1868K – ul. Wypoczynkowa w Zasolu”. Remont drogi obejmuje odcinek 115 metrów w miejscowości Zasole.

Przebudowa odcinka 115 metrów ulicy Wypoczynkowej obejmie remont nawierzchni drogi, chodnika oraz zjazdów. Dodatkowo remont przejdzie kanalizacja deszczowa. Prace mają zakończyć się najpóźniej do 60 dni od przekazania placu budowy.

Cała inwestycja będzie kosztować około 145 tys. złotych. Powiat oraz Gmina Brzeszcze kosztami dzielą się po połowie.

W przekazaniu placu budowy uczestniczyli członkowie Zarządu Powiatu, Ewa Pawlusiak oraz Tadeusz Szczerbowski oraz przedstawiciele Gminy Brzeszcze m.in. Cecylia Ślusarczyk, burmistrz Gminy Brzeszcz oraz Robert Adamczyk, zastępca burmistrza.

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
bolek, 29.02.2016 21:19
Ile zjazdów zmieści się na 115 metrach? Koniecznie napiszcie kiedy nastąpi uroczyste wbicie pierwszej łopaty.
jaro, 26.02.2016 07:32
Holendrzy potrafią wyremontować kilka kilometrów w jedną noc, a tutaj 115m i 60 dni.