ZASOLE. Reflektor do wymiany, a pasażer za kratki

20 grudnia 2016 Autor: raf

Czterdziestoletni mieszkaniec powiatu żywieckiego został zatrzymany przez policjantów z brzeszczańskiego komisariatu. Funkcjonariusze zarzucają mu znieważenie i naruszenie nietykalności cielesnej.

ZASOLE. Reflektor do wymiany, a pasażer za kratki

Do zdarzenia doszło 17 grudnia,  tuż przed północą. Policjanci patrolujący rejon Zasola, na ulicy Łęckiej zauważyli jadący samochód marki Renault z niesprawnym jednym reflektorem. Kazali kierowy zatrzymać się.

Za kierownicą renaulta siedziała mieszkanka powiatu żywieckiego, którą policjanci poinformowali o niesprawnym oświetleniu pojazdu. W pewnej chwili jeden z dwóch pasażerów, 40-letni mężczyzna zaczął wulgarnie wyzywać policjantów, a następnie naruszył ich nietykalność.

- Został zatrzymany i trafił do komisariatu Policji. Badanie stanu trzeźwości wykazało u niego blisko 2 promile alkoholu. Za znieważenie funkcjonariuszy grozi do 1. roku pozbawienia wolności, natomiast za naruszenie nietykalności do 3 lat pozbawienia wolności - poinformowała Małgorzata Jurecka z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
zorro, 20.12.2016 12:52
Jak to brzmi ? brzeszczański komisariat . Nie prościej by było " Policjanci z komisariatu w Brzeszczach"