ZASOLE. Sześć osób w szpitalu po zderzeniu mazdy z bmw

05 sierpnia 2018 Autor: red
Fot. KPP Oświęcim

Fot. KPP Oświęcim

Kierująca mazdą wyjeżdżając z drogi podporządkowanej zderzyła się z bmw prowadzonym przez mężczyznę. Do zdarzenia doszło dziś o godz. 15.40 na skrzyżowaniu ulic Łęckiej z Kostka Jagiełły w Zasolu (gm. Brzeszcze).


W wyniku uderzenia bmw przemieściło się i uderzyło w słup energetyczny. Stąd też oprócz Policji i Straży Pożarnej na miejscu interweniowali pracownicy energetyki.


- Do szpitala Pogotowie Ratunkowe przewiozło kierującego bmw, jego 3-letniego syna oraz dwie kobiety, które były pasażerkami. Ponadto do szpitala została przewieziona kierująca mazdą oraz jej znajomy - poinformowała asp. szt. Małgorzata Jurecka, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
hubert dworniak , 06.08.2018 13:30
to jego wina