ZASOLE. Ulica Kostka Jagiełły już po modernizacji

15 grudnia 2016 Autor: raf

Dziś po gruntownej przebudowie oddano do użytku ulicę Kostka Jagiełły w Zasolu (Gmina Brzeszcze). Inwestycja pochłonęła blisko 3 mln zł. Wykonano nową nawierzchnię, obustronny chodnik, kanalizację deszczową, pętlę autobusową, przejścia dla pieszych i oświetlenie drogi.

Fot. starostwo

Fot. starostwo

- Inwestycja pn. „Przebudowa drogi powiatowej nr 1868K ul. Kostka Jagiełły w Zasolu na odcinku od km 5+792 do km 7+270” kosztowała około 2,9 mln zł, z czego połowa pochodziła z dofinansowania Programu Rozwoju Gminnej i Powiatowej Infrastruktury Drogowej (PRGiPID) na lata 2016-2020 - poinformowała nas Ewa Zemła z oświęcimskiego starostwa, dodając że pozostałą kwotę dołożył Powiat Oświęcimski wraz z Gminą Brzeszcze.

W odbiorze uczestniczyli starosta oświęcimski Zbigniew Starzec, członek Zarządu Powiatu Ewa Pawlusiak, członek Zarządu Powiatu Tadeusz Szczerbowski, burmistrz Gminy Brzeszcze Cecylia Ślusarczyk wraz z zastępcą Robertem Adamczykiem.

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy