ZASOLE. Zderzenie na skrzyżowaniu

24 września 2013 Autor: plin

Dzisiaj ok. godz. 7.30 w miejscowości Zasole, na skrzyżowaniu ulic Łęckiej z Wypoczynkową i Kostka Jagiełły, doszło do zderzenia dwóch samochodów.

fot. Policja

fot. Policja

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierująca samochodem marki BMW, 47-letnia mieszkanka Libiąża, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej zderzyła się z samochodem marki Daewoo Tico, którym kierowała 64-letnia mieszkanka Andrychowa. BMW uderzyło następnie w słup sygnalizacji świetlnej. - Kierująca samochodem marki BMW doznała obrażeń ciała i została przewieziona przez pogotowie ratunkowe do szpitala - przekazuje st. asp. Małgorzata Jurecka z KPP Oświęcim.

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

brzeszczanin, 26.09.2013 09:59
lysy też tak myślę, podobna sytuacja była na światłach przy os. Paderewskiego w Brzeszczach, gdzie na kierunku od kopalni na Dankowice był włączony czujnik ruchu, wystarczyła niewielka przerwa między pojazdami a system odczytywał to jako brak pojazdów i włączał światło czerwone i nieważne było, że przez skrzyżowanie przejechał tylko jeden pojazd, a przerwa mogła zrobić się z różnych powodów a to kierowca się zagapił i za późno ruszył ale bardzo często samochody ustawiały się na lewoskręcie w kierunku osiedla i siłą rzeczy robiły lukę między pojazdami a to wiązało się jak już wspominałem ze światłem czerwonym, z tym wspaniałym systemem męczeni byliśmy kawał czasu, ale dziwne, że kierowcy to wiedzą i czują, a odpowiedzialni zarzadcy drogi co? czyżby niekompetencja?
lolo, 25.09.2013 17:42
lysy- masz całkowitą racje! ustawienie tych świateł to totalna PORAŻKA podobnie jak w Oświęcimiu na Obwodnicy!!
W.K., 25.09.2013 15:36
piszecie takie głupoty, jakby się wam nigdy nic nie przytrafiło, obrażacie wieś, górników i resztę społeczeństwa. zastanówcie się trochę nad tym, więcej szacunku dla ludzi. Pozdrawiam
lll, 25.09.2013 13:27
troche więcej wyobraźni . jezeli nie znam drogi to jade pomału. znaki są oczywiscie. róznie bywa chwila nieuwagi mozna przegapic(głupie tłumaczenie ale zawsze jakieś ) ale jakim cudem widząc sygnalizator (nie ważne czy dzialający czy nie) można sie nie zatrzymać, zwolnić troche no chyba logiczne jest to, że nie pełni on tam tylko funkcji dekoracyjnej.
huusky, 24.09.2013 22:22
Byłam tam, pomagałam, bo inni uciekli, ale żadnej pani kierującej tico, nie widziałam. a pana i owszem...
..., 24.09.2013 21:21
Zapewne było tak jak pisał ten prosty lud poniżej! To pewne, że 47 letnia kobieta chciała się popisać i zaszpanować marką BMW! Zobaczcie może jeszcze są ślady bączków na skrzyżowaniu! KRÓL I KSIĄŻĘ POLSKICH WSI GOLF I PASSAT TDI!
mlody, 24.09.2013 20:07
te światła to paranoja jak włączone to i tak jadą na czerwonym zwłaszcza ci od Skizinia co jadą tz.patelniami lub jak kto woli wannami uważają że większy ma pierwszeństwo.Na tej drodze trzeba się unikać rej.zaczynających się KW i KC ci z KW uważają że są ze świętego miasta a KC nie znają przepisów jadą kto szybszy a widać to zwłaszcza między godz.14 a 15 jak ryle z kopalni wracają
adimin, 24.09.2013 18:40
normalne BMW kolejny wielki szpaner marka BMW za 5 tys bleee
bmw smiaki, 24.09.2013 18:39
BMW i wszystko jasne stary hebel ale mam BMW jestem kims BMW , jednak cie to wiesmakowe auto nie uratowało
cezary, 24.09.2013 17:06
Wyłączyli światła i od razu BUUM! Trudno zliczyć ile już było wypadków na tym skrzyżowaniu.
Znowu, 24.09.2013 16:49
Znowu. niestety, trzeba płacić przez paypal, albo za pobraniem.
lysy, 24.09.2013 15:57
a sygnalizacja nie działa od tygodnia i niech tak zostanie, zmiana świateł na tym skrzyżowaniu na podstawie czujnika ruchu, w aktualnej wersji jest poronionym pomysłem i strasznie denerwującym, w praktyce to wygląda tak, że jeśli stoi na przecinających się kierunkach ruchu po 10 pojazdów, to ten wspaniały system puszcza po dwa samochody naprzemian, a światła zmieniają się jak na choince, wg mnie kierunek Tarniówka - Brzeszcze powinien być potraktowany jako główny i powinna na nim się odbywać dłuższa ekspozycja światła zielonego, inni użytkownicy też sądzicie podobnie czy tylko ja się czepiam?
ejjjjj, 24.09.2013 15:43
<p>hmmm a może te światła by na nowo włączono... myślę, że wtedy sytuacja na tym skrzyżowaniu byłaby mniej skomplikowana. A inna sprawa jest taka, że przecież tam są znaki i jadąc od ul. Wypoczynkowej jest znak "stop" jak byk ...</p>