ZATOR. Awanturowała się na stacji paliw

15 października 2018 Autor: red
ZATOR. Awanturowała się na stacji paliw

Policjanci zatrzymali 22-letnią mieszkankę Zatora, podejrzaną o prowadzenie samochodu pod wpływem środków odurzających oraz posiadanie amfetaminy.

Do zdarzenia doszło w piątkowe przedpołudnie. Policjanci z zatorskiego komisariatu Policji zostali wezwani przez personel jednej ze stacji paliw w Zatorze w związku z awanturą, którą wszczęła jedna z klientek.

Funkcjonariusze od razu dostrzegli dziwne zachowanie 22-letniej zatorzanki, która sprawiała wrażenie osoby będącej pod wpływem środków odurzających.

W związku z faktem, iż kobieta na stację paliw przyjechała swoim samochodem, policjanci poddali ją badaniu stanu trzeźwości, które nie wykazało alkoholu. Następnie przy użyciu testera narkotykowego przeprowadzili badanie śliny kobiety.

- To badanie potwierdziło spostrzeżenia funkcjonariuszy, że 22 – latka znajduje się pod wpływem środka odurzającego. Ponadto podczas przeszukania pojazdu kobiety policjanci znaleźli woreczek z niewielką ilością białego proszku, który okazał się amfetaminą. Kobiecie została także pobrana krew do badań na zawartość środków odurzających - opisuje asp. szt. Małgorzata Jurecka z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Za kierowanie pojazdem pod wpływem środka odurzającego grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności, natomiast za posiadanie narkotyków grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
hihi, 16.10.2018 12:57
Ale głupia żeński narząd rozrodczy