ZATOR. Halloween w Energylandii. Zapowiada się strasznie odjazdowa zabawa

25 października 2018 Autor: red
ZATOR. Halloween w Energylandii. Zapowiada się strasznie odjazdowa zabawa

W najbliższą sobotę będzie można skorzystać z atrakcji Parku Rozrywki Energylandia za przysłowiową złotówkę. Jest tylko jeden warunek - należy się pojawić w stroju typu Halloween. Od stóp do głów.

W sobotni wieczór Energylandia zaprasza wraz z Energy 2000 na Halloween. Zapowiada się prawdziwe święto wszystkich potworów, duchów, maszkar, upiorów i innych stworzeń z nie z tego świata!

Do tego mroczna tematyzacja parku, muzyka, spektakle, widowiska. Słowem kompletnie upiorny klimat!

- Jesteśmy przekonani, że ta impreza zapadnie Wam w pamięć na długo… zarówno dorosłym, jak i dzieciom - mówi rzecznik parku Krystian Kojder.

- Gwarantujemy, że tego dnia doznacie u nas Wszystkiego Strasznego - dodaje z uśmiechem "Kris" Kojder.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy

 

Pozostałe aktualności

Miejsce na reklamęMiejsce na reklamę www.optifloor.pl Miejsce na reklamęMiejsce na reklamęMiejsce na reklamę
Notice: Undefined variable: weboskiLink5 in /o24.pl/tpl/page/modules/right-col.php on line 74