ZATOR. 18-latek zasnął za kierownicą, doszło do czołówki

18 lutego 2019 Autor: sz
fot. KPP Oświęcim

fot. KPP Oświęcim

W niedzielne popołudnie na ulicy 1 Maja w Zatorze, doszło do niebezpiecznie wyglądającej kolizji drogowej.

-Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, iż 18-letni mężczyzna kierując oplem, zasnął za kierownicą i po utracie panowania nad pojazdem zjechał na przeciwległy pas jezdni, gdzie czołowo zderzył się z seatem, którym podróżowało dwóch mieszkańców Łodzi – informuje Małgorzata Jurecka z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Kierowca opla i pasażer seata doznali niegroźnych, ogólnych potłuczeń ciała. Sprawca zdarzenia został ukarany mandatem oraz otrzymał punkty karne.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy