ZATOR. 30-latek w ciężkim stanie zabrany helikopterem medycznym do szpitala

28 maja 2020 Autor: red
fot. red

fot. red


W środę wieczorem, tuż przed godziną 20 na ulicy Krakowskiej w Zatorze doszło do poważnego zdarzenia drogowego.

30-letni mieszkaniec Zatora, kierując dostawczym volkswagenem transporterem na drodze krajowej nr 44, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i wypadając z jezdni uderzył w przydrożne drzewo.

-Poszkodowany został zakleszczony w pojeździe. By wyciągnąć kierowcę, strażacy musieli użyć narzędzi hydraulicznych – informuje Zbigniew Jekiełek, oficer prasowy Państwowej Straży Pożarnej w Oświęcimiu.

Mężczyznę z poważnymi obrażeniami ciała zabrali do szpitala ratownicy medyczni Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

-Dokładne okoliczności tego zdarzenia ustalą policjanci z oświęcimskiej drogówki – mówi Małgorzata Jurecka z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

W akcji ratowniczej brali udział strażacy z Państwowej Straży Pożarnej w Oświęcimiu, ochotnicy z Zatora oraz Podolsza.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy