ZATOR. 35-latek z narkotykami. Był poszukiwany przez angielską policję

06 lutego 2019 Autor: sz
fot. KPP Oświęcim

fot. KPP Oświęcim

Zatorscy policjanci ustalili, iż jeden z mieszkańców Zatora, który ostatnie lata spędził w Anglii, powrócił do kraju i może zajmować się handlem narkotyków. Dodatkowo, 35-letniego mężczyznę poszukiwała angielska policja, celem ustalenia aktualnego miejsca pobytu.

-Funkcjonariusze ustalili adres mieszkania, w którym mężczyzna się ukrywał, a następnie w dniu 29 stycznia 2019 przystąpili do zatrzymania. W mieszkaniu zastali 35 – latka, a podczas przeszukania pomieszczeń, które wynajmował ujawnili woreczki z niewielką ilością środków odurzających w postaci marihuany oraz amfetaminy. Ponadto policjanci zabezpieczyli wagę elektroniczną oraz kilkadziesiąt pustych woreczków strunowych – informuje Małgorzata Jurecka, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Mężczyzna trafił do pomieszczeń dla osób zatrzymanych oświęcimskiej komendy policji. Usłyszał też zarzut posiadania środków odurzających, a policjanci w toku dalszego dochodzenia ustalą czy 35-latek trudnił się też rozprowadzaniem narkotyków.

Mieszkańcowi Zatora grozi kara pozbawienia wolności do lat 3, natomiast za handel narkotykami do lat 10.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy