ZATOR. Beach Party i Magic Night w Energylandii. Niezapomniana zabawa aż do północy

13 sierpnia 2018 Autor: red
ZATOR. Beach Party i Magic Night w Energylandii. Niezapomniana zabawa aż do północy

Już 15 sierpnia, czyli w dzień wolny od pracy, Energylandia zaprasza na drugą w tym sezonie imprezę na basenach, czyli Beach Party. Klubowy klimat wodnej części Water Park zapewnią DJ-e Klubów Energy 2000. Na tym nie koniec atrakcji.

- Tego dnia Energylandia zaprasza także na Magic Night, czyli zabawę do północy na ponad 70 atrakcjach. Będzie to wyjątkowa okazja do zabawy na atrakcjach, podczas której towarzyszyć nam będą nocne iluminacje roller coasterów, karuzel, czy zjeżdżalni - przybliża Krystian Kojder, rzecznik prasowy zatorskiej Energylandii, dodając że osoby, które zdecydują się na przyjazd wieczorem mogą od godz. 20 skorzystać z 50-procentowego rabatu na bilety (bilet normalny 59 zł, ulgowy 34 zł).

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy