ZATOR. Czeka nas wielkie wydarzenie muzyczne, czyli… Giganci Sceny w Energylandii

03 sierpnia 2019 Autor: sz
ZATOR. Czeka nas wielkie wydarzenie muzyczne, czyli… Giganci Sceny w Energylandii

Za nami już takie festiwale jak SuperStars 80’s & 90’s, Disco Polo oraz Hip Hop Festival 2019. Już za tydzień zdecydowanie wyjątkowe wydarzenie muzyczne w naszym regionie, czyli Giganci Sceny.

W piątek 9 sierpnia na scenie pojawią się takie gwiazdy jak: Bajm z Beatą Kozidrak, Krzysztof Krawczyk, Maciej Maleńczuk oraz IRA.

Dzień później w Energylandii będzie można usłyszeć największe przeboje Alphaville, Maryli Rodowicz, Lady Pank, czy też Małgorzaty Ostrowskiej.

To jednak nie koniec wydarzeń muzycznych w tym sezonie w Rodzinnym Parku Rozrywki Energylandia w Zatorze. W piątek 23 sierpnia odbędzie się Kings Of Hardstyle Festival, a dzień później EDM Festival.

Bilety na wszystkie festiwale dostępne są na stronie internetowej http://festival.energylandia.pl/.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
niezadowolony, 05.08.2019 12:30
pewnie kolejny mój komentarz nie zostanie upubliczniony , ale może skoro tyle się rozpisujecie na temat Energylandii , jaka to cudowna nie jest to może zapytajcie również mieszkańców jak cudownie im się teraz żyje .