ZATOR. Dla 70 złotych pobili 51-letniego znajomego

30 kwietnia 2017 Autor: sz

Dwóch mężczyzn w wieku 30 i 32 lat zaprosiło swojego 51-letniego znajomego na imprezę. Podczas spotkania mężczyźni pobili 51-latka i ukradli mu 70 złotych. Mężczyźni usłyszeli zarzut rozboju.

fot. KPP Oświęcim

fot. KPP Oświęcim

Zatorscy policjanci zostali powiadomieni przez 51-letniego mieszkańca Przeciszowa o pobiciu oraz kradzieży pieniędzy. Sprawcami mieli być dwaj jego znajomi.

-W trakcie podjętych czynności policjanci ustalili, że poprzedniego dnia pokrzywdzony został zaproszony do jednego z domów, gdzie razem z dwoma innymi mężczyznami spożywał alkohol – informuje Małgorzata Jurecka, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Podczas imprezy, między mężczyznami doszło jednak do sprzeczki, w której 30 i 32-latek pobili 51-letniego mężczyznę. Ukradli mu też 70 zł. Funkcjonariusze ustalili szczegóły sprawy i przystąpili do zatrzymania sprawców.

-Podejrzanych zastali na terenie tej samej posesji, w trakcie konsumpcji alkoholu zakupionego za pieniądze skradzione pokrzywdzonemu – informuje Małgorzata Jurecka.

Obaj mieszkańcy Gminy Przeciszów trafili do aresztu. Po wytrzeźwieniu mężczyźni usłyszeli zarzut rozboju. Teraz grozi im kara pozbawienia wolności do lat 12.

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
Jan, 30.04.2017 09:23
Nie wierzę że policja w Oświęcimiu się tym zajęła.. albo było przetasowanie po seicento albo pokrzywdzony dal łapóweee....