ZATOR. Dla miejscowych tańsze wejściówki do Energylandii

08 kwietnia 2018 Autor: red
fot. Joanna Sadulska-Puch

fot. Joanna Sadulska-Puch

Posiadacze Energy - Karty Gminy Zator będą mogli wejść do Energylandii i korzystać z jej atrakcji za połowę ceny. To efekt ustaleń zatorskiego samorządu z właścicielem największego w Polsce parku rozrywki.

"50 proc. ulgi biletowej dotyczy wszystkich dni działalności parku, w tym również soboty, niedziele, święta i wakacje. 50 proc. ulgi biletowej obejmuje wszystkie atrakcje zlokalizowane na terenie parku, w tym również strefę wodną Water Park i wszystkie oddzielnie biletowane wydarzenia typu festiwale, koncerty, przeglądy itp." - czytamy w informacji na temat korzystania przez mieszkańców Gminy Zator z ulgowych wejść do Rodzinnego Parku Rozrywki Energylandia w Zatorze w okresie od 1 kwietnia do końca października br. Dokument został podpisany przez burmistrza Zatora Mariusza Makucha.

Warto mieć świadomość, że dystrybucja Energy-Karty prowadzona jest wyłącznie we wtorki, w godz. 9-16.

- Ze względu na ograniczenia systemowe i techniczne wynikające z użytkowania Energy-Karty Gminy Zator, każda karta jest aktywowana w systemie Energy-Kart w terminie 24 godzin od jej wydania - dodaje burmistrz Makuch.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
Była przeciszowianka, 13.09.2018 15:42
Mieszkańcy Przeciszowa też mają ulgi wynegocjowane przez obecnego wójta
Mii, 23.08.2018 05:23
Biedni mieszkańcy oj wybawią się wybawią tylko kiedy Oni się wyśpią?
BoB, 03.08.2018 09:21
Fajnie Wam brawo dla burmistrza...
przeciszowianka, 10.04.2018 11:11
większe plecy? co to ma do rzeczy...
trzeba umieć negocjować... troszkę się postarać... i tu jest problem z naszym wójtem...
a MY z Koziej Wólki, 10.04.2018 09:16
też chcemy za darmo na krzywy ryj wejść do Energylandii.
Choćby nam mieli obić mordki,bo tam obijają jak masz aparat foto
maria, 09.04.2018 21:25
A co z mieszkańcami Przeciszowa, przecież już w ubiegłym roku obiecywano darmowe bilety,czyżby burmistrz Zatora miał większe plecy jak wójt Przeciszowa.

 

Pozostałe aktualności

   www.optifloor.pl
Notice: Undefined variable: weboskiLink5 in /o24.pl/tpl/page/modules/right-col.php on line 74