ZATOR. Dwie osoby trafiły do szpitala

05 kwietnia 2016 Autor: sz

30-letnia mieszkanka Zatora wymusiła pierwszeństwo przed jadącym z naprzeciwka fordem . W wyniku wypadku do szpitala trafił kierowca oraz pasażerka forda.

fot. KPP Oświęcim

fot. KPP Oświęcim

Do wypadku doszło w poniedziałek około godziny 9.15 na skrzyżowaniu ulicy Krakowskiej z ulicą Kasztanową.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, iż 30-letnia mieszkanka Zatora prowadząc volkswagena, podczas manewru skrętu w lewo, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu jadącemu z naprzeciwka fordowi, którym kierował 65-letni mieszkaniec Trzebieńczy.

Do szpitala z ogólnymi obrażeniami ciała trafił kierowca oraz pasażerka forda. Policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności tego zdarzenia.

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy