ZATOR. Dzień Szaleństwa za Szkolne Świadectwa już tę środę

17 czerwca 2019 Autor: sz
ZATOR. Dzień Szaleństwa za Szkolne Świadectwa już tę środę

Rodzinny Park Rozrywki Energylandia w Zatorze nie zwalnia tempa i cały czas zaskakuje swoich gości. Najnowszą akcją jest Dzień Szaleństwa za Szkolne Świadectwa. Akcja ta skierowana jest do uczniów szkół, którzy rozpoczęli już wakacje.

-Już w tę środę, od godziny 12.00 okazując swoje świadectwo szkolne za rok szkolny 2018/2019 lub jego wyraźną kserokopię w kasie biletowej Parku Rozrywki Energylandia można kupić bilet wstępu za połowę ceny – informuje Kris Kojder, rzecznik prasowy Rodzinnego Parku Rozrywki Energylandia w Zatorze. -Bilet wstępu daje możliwość korzystania ze wszystkich atrakcji wraz z wodną strefą Water Park – dodaje Kris Kojder.

Z promocji mogą skorzystać uczniowie oraz absolwenci szkół, którzy nie ukończyli 18-go roku życie. Kolejnym warunkiem jest okazanie świadectwa w kasie biletowej. Akcja promocyjna nie łączy się z innymi. Bilety promocyjne nie dotyczą opiekunów i rodziców dzieci. Pełny regulamin dostępny jest TUTAJ.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
linnos, 18.06.2019 22:39
Nie wierzymy w odkomarzamie miasta. Chyba, że Pan Prezydent nie wychodzi z domu i.nie zna sytuacji. Niech spojrzy na małe nóżki dzieci. Pogryzione, z bablami i uczuleniem .