ZATOR. Dziś i jutro utrudnienia dla kierowców

01 lipca 2017 Autor: sz

W sobotnie i niedzielne popołudnie zamknięty dla ruchu samochodów będzie Rynek w Zatorze.

W sobotę i niedzielę zamkną Rynek o 15. fot. sz

W sobotę i niedzielę zamkną Rynek o 15. fot. sz

W związku z organizacją tegorocznej imprezy Święta Karpia, która odbywać się będzie dzisiaj i jutro na zatorskim Rynku wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym.

Rynek w Zatorze zostanie zamknięty dla samochodów na odcinku od skrzyżowania DK 44 z DK 28 tj. ul. Oświęcimskiej z ul. Kościuszki i Krakowską do skrzyżowania DK 28 tj. ulicy Jana Pawła II z Wadowicką.

Kierowcy nie przejadą przez Rynek w sobotę w godzinach od 15.00 do 0.30, natomist w niedzielę od 15.00 do 24.00.

Objazd dla kierunku Wadowice – Oświęcim, Kraków, Chrzanów, Spytkowice zostanie poprowadzony drogą gminną oraz drogą powiatową przez miejscowości Grodzisko, Trzebieńczyce, Laskowa. Natomiast objazd dla kierunku Andrychów – Chrzanów, Oświęcim, Kraków drogami gminnymi – ul. Jana Pawła II / ul. Księstwa Zatorskiego i ul. Juliusza Słowackiego.

-W miejscach objazdów zostanie ustawione dokładne oznakowanie informujące o zmianie organizacji ruchu. Na dwóch głównych skrzyżowaniach będą znajdowały się również patrole służb, które w razie konieczności będą udzielały bliższych informacji o objazdach – informują organizatorzy.Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Brak komentarzy