ZATOR. Energylandia otworzy swoje bramy 6 czerwca

28 maja 2020 Autor: sz / Energylandia
fot. Energylandia

fot. Energylandia

To już pewne. W sobotę 6 czerwca bramy Rodzinnego Parku Rozrywki Energylandia w Zatorze zostaną otwarte. Na terenie parku rozrywki wprowadzono wszelkie możliwe środki ostrożności i higieny.

Nad higieną w obiekcie czuwać będzie specjalna grupa dezynfekująca, której zadaniem będzie nieustanna dezynfekcja najczęściej dotykanych powierzchni. Do dezynfekcji używane będą nowoczesne drony, które po zamknięciu parku będą oczyszczały park.

-W obszarze tak ważnej dla turystów gastronomii, przygotowano intuicyjną aplikację do zamawiania jedzenia. Kilka kliknięć na smartfonie zamiast oczekiwania w kolejce na standardowe zamówienie, odbiór w określonym punkcie i w specjalnym opakowaniu – mówi Kris Kojder, rzecznik prasowy Energylandii.

Jeśli chodzi o bilety to teraz będą limitowane. W czwartek 28 czerwca ruszy specjalna promocja, w której będzie można zarezerwować bilety na wybraną datę oraz godzinę z gwarancją wejścia do parku rozrywki. Ci, którzy zakupili bilety wcześniej będą musiały je zarezerwować na platformie internetowej, na stronie ticket.energylandia.pl

Zarówno pracownicy obiektu jak i goście Energylandii wchodząc na teren parku rozrywki będą monitorowani pod kątem temperatury ciała.

-Maksymalnie wykorzystujemy nasze możliwości bezpieczeństwa w sposób najmniej inwazyjny i najbardziej komfortowy dla Gości. Mamy pewność, że wizyta w Energylandii jest bezpieczna. Nasze kilkuletnie doświadczenie oraz kilka tygodni intensywnych badań i poszukiwań najbardziej optymalnych rozwiązań daje nam pewność, że możemy zaprosić do Parku naszych Gości z dniem 6 czerwca. – dodaje Kris Kojder – rzecznik prasowy Energylandii.
Nowy sezon w świecie zabawy

W sobotę 6 czerwca od godziny 10 bramy radosnego świata ponownie zostaną otwarte. Goście Energylandii znów będą mogli oddać się beztroskiej zabawie, która potrwa do 10 stycznia, zgodnie z kalendarzem otwarcia. Zabawa w 5 strefach tematycznych to nie wszystkie atrakcje jakie dostarcza Park. Nie zabraknie również eventów specjalnych, takich jak Magic Night, czyli nocna zabawa na Roller Coasterach i zapierająca dech w piersiach iluminacja atrakcji.

Rozwiązania usprawniające obsługę, nowe punkty gastronomiczne oraz zmiana aranżacji zieleni to tylko niektóre z elementów, które zostały dopracowane po to, aby zapewnić Gościom jeszcze większy komfort. Wybierając się do Energylandii warto pamiętać, że jeden bilet wstępu zapewnia nieograniczony dostęp do wszystkich zgromadzonych tu atrakcji i rozrywek.

Najwyższy Hyperion i Zadra - perły Energylandii

Energylandia rozbłysła jeszcze bardziej w 2018 roku, od kiedy bogatsza jest o dwie nowości - zwycięskie w skali nie tylko europejskiej, ale i światowej. Pierwsza z nich to Hyperion - najwyższy w Europie Mega Coaster liczący 77 metrów wysokości. Spadek z 80-metrów z prędkością 142 km/h, liczne zwroty czy panoramiczna fala, nie pozwalają o sobie zapomnieć na bardzo długo. Kolejnym powodem do ogromnej dumy Parku jest najszybszy na świecie Speed Water Coaster – niedościgniony rekordzista w swojej kategorii. Atrakcja jest połączeniem Roller Coastera i przejażdżki atrakcją wodną. W 2019 Park powiększył się o kolejną strefę Smoczy Gród oraz Zadrę najwyższy na świecie drewniany roller coaster. Ta niezwykła konstrukcja to kolejny rekord i 15-sty roller coaster najnowocześniejszego rodzinnego parku rozrywki w Polsce.

Energylandia przygotowała specjalną promocję na przedsprzedaż biletów elektronicznych, która potrwa od 28 maja do 5 czerwca br. Wykorzystać je będzie można do 26 czerwca oraz od 1 września do 10 stycznia 2021, zgodnie z kalendarzem otwarcia, po wcześniejszej rezerwacji terminu przyjazdu na stronie www.ticket.energylandia.pl

Za indywidualny bilet normalnyzapłacimy teraz 129 zł 109 zł,

znów za ulgowy do 140 cmwzrostu 79 zł 69 zł,

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy