ZATOR. Energylandia w rytmach disco polo. Już w ten weekend kolejny festiwal

13 lipca 2019 Autor: sz
ZATOR. Energylandia w rytmach disco polo. Już w ten weekend kolejny festiwal
Już w ten weekend w Rodzinnym Parku Rozrywki Energylandia w Zatorze odbędzie się kolejny dwudniowy festiwal. Tym razem będzie to muzyczna uczta dla miłośników muzyki disco polo.

W piątek wystąpi Sławomir, który zapewne zaśpiewa utwór wszystkim dobrze znany, czyli „Miłość w Zakopanem”.


Tego samego dnia na scenie pojawią się również takie zespoły jak: After Party, Boys, Cliver, Miły Pan, Piękni i Młodzi, Playboys oraz Power Play, który swoją popularność zdobył m.in. dzięki piosence „Lubisz to lubisz”.


Dzień później, czyli 13 lipca w sobotę na scenie pojawią się takie gwiazdy jak Czadomen, Mig, Łobuzy, Top Girls, Camasutra, Markus P, Long & Junior, Dejw, Vegas oraz D-Bobm, który w 2001 roku zasłynął piosenką „O Ela,Ela”.


-Wiele będzie okazji, by przywitać się z Energylandią. Każda ciekawa, każda inna. Wszystkie udane! A dla wszystkich, którzy w dniu koncertu chcieliby zakupić bilet na następne wydarzenia Energylandia ma bilety w promocyjnej cenie 49 zł! Organizatorzy również przygotowali możliwość zakupu biletów łączonych, czyli Festiwal + Park oraz Festiwal VIP + Park oraz bilety dwudniowe – informuje Kris Kojder, rzecznik prasowy Rodzinnego Parku Rozrywki Energylandia w Zatorze.

Do końca sierpnia w Energylandii odbędą się jeszcze takie festiwale jak: Energylandia HIP HOP FESTIVAL, Giganci Sceny, Kings of Hardstyle Festival oraz EDM EnergyLand. O szczegółach poinformujemy wkrótce.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy