ZATOR. Energylandię odwiedziło już ponad 5 milionów gości z całej Europy

25 lipca 2019 Autor: sz
fot. Energylandia

fot. Energylandia

W minioną środę Energyladię 5 milion bilet zakupiła to rodzina z Wielkopolski W prezencie otrzymali całoroczny rodzinny bilet. Rodzina była wyjątkowo powitana przez animatorów i dość mocno zaskoczona.

-Symboliczna „5-tka” idealnie wpisuje się w obchodzone w miniony weekend 5. Urodziny Parku! O tym, że Energylandia to park rozrywki na „piątkę” świadczą nie tylko miliony zadowolonych Gości, ale także oceny na portalach społecznościowych, facebooku czy google, ale także komentarzach, czy w końcu miłych słowach, które my, pracownicy słyszymy na co dzień – mówi Kris Kojder, dyrektor wizerunku Energylandii.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
Niezadowolony , 26.07.2019 13:56
A korki to jakaś masakra.
Już nie wspomnę że, nie ma spokoju zwłaszcza w weekendy gdy organizują te swoje festiwale.
Tragedia dla mieszkańców.