ZATOR. Halloween Time w Energylandii. Bilety w atrakcyjnej cenie

05 października 2020 Autor: sz
fot. Energylandia

fot. Energylandia

Wkrótce znów Energylandia zmieni sią dla was. Od piątku 16 do 25 października br. park rozrywki wprowadza Halloween Time. W tym okresie w obiekcie będziecie mogli zobaczyć wyjątkowe dekoracje wykonane z aż 100 ton dyń.

-Będzie tajemniczo… mrocznie… upiornie… Dodatkowych emocji dostarczą animatorzy przebrani za potwory, czarownice i inne straszydła – uwierzcie, że zrobią wszystko byście poczuli lekki dreszczyk grozy… - informuje KRIS Kojder, rzecznik prasowy Parku Rozrywki Energylandia. -Ale nie bójcie się – to tylko zabawa! – uspokaja KRIS Kojder.

W tym niepowtarzalnym okresie w Parku Rozrywki Energylandia odbywać się będą nadzwyczajne, hallowenowe zabawy oraz konkursy. Nie zabraknie również ciekawych pokazów.

Dodatkowym elementem na Halloween Time Park Rozrywki będą trzy upiorne Domy Strachów – Monster House, Obsessive House oraz Psychoterria.

Bilety w atrakcyjnych cenach!

Od 28. września 2020 r. do 4. października 2020 r. można kupić bilety nawet do 20 zł taniej. Oznacza to, że za jednodniowy bilet normalny zapłacicie 119 zł, zamiast 139 zł. Dotyczy to tylko biletów zakupionych przez internet na stronie: https://ticket.energylandia.pl/pl/promotionpromo

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy