ZATOR. IRA porwała publiczność

02 lipca 2017 , aktualizacja: 02 lipca 2017 08:25 Autor: sz
Tysiące ludzi pojawiło się podczas pierwszego dnia Święta Karpia 2017.
fot. Szymon Chabior

fot. Szymon Chabior

Pierwszy dzień Święta Karpia przyciągnął na zatorski Rynek tysiące ludzi. Jako support przed głównym koncertem na scenie wystąpiła Krzywa Alternatywa. IRA swoimi przebojami porwała publiczność. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć oraz krótkich fragmentów filmowych.
Krzywa Alternatywa - Reggae-ska
IRA - Ona jest ze snu
IRA - Szczęśliwego Nowego Jorku

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy