ZATOR. Kolejne poszukiwania. Zaginął 23-letni Andrzej Kliś

07 maja 2016 Autor: sz

 

Trwają poszukiwania Andrzeja Klisia, 23-letniego mieszkańca Zatora. Mężczyzna jest poszukiwany od 28 kwietnia br..

 

 

Andrzej Kliś. Fot. nadesłane

Andrzej Kliś. Fot. nadesłane

Poszukiwania Andrzeja Klisia trwają od 28 kwietnia br.. 23-letni mężczyzna do dnia dzisiejszego nie powrócił do domu, ani też nie nawiązał kontaktu z rodziną.
Mężczyzna ma około 165 cm, jest szczupłej budowy ciała. Włosy krótkie, koloru brązowego oraz twarz pociągła. Andrzej Kliś ubrany był w ciemną kurtkę, bluzę koloru niebieskiego oraz czarne sportowe buty.

-Prowadzone są poszukiwania zaginionego, jednakże zwracamy się również z apelem   do wszystkich osób, które od chwili zaginięcia widziały Andrzeja Kliś lub też posiadają jakiekolwiek informacje na temat   miejsca jego pobytu, o kontakt osobisty lub   telefoniczny z policjantami z Komisariatu Policji w Zatorze pod numer 33  84 10 997 lub też   na numer alarmowy najbliższej jednostki Policji 997 – informuje Małgorzata Jurecka z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy