ZATOR. Kopał w skutery elektryczne. Był pijany

27 sierpnia 2020 Autor: sz
fot. KPP Oświęcim

fot. KPP Oświęcim

W nocy z soboty na niedzielę około godziny 1.00 mieszkanka Zatora zgłosiła na policję, iż na Rynku w Zatorze mężczyzna kopie w skutery.

-We wskazany rejon błyskawicznie ruszyli policjanci, którzy zatrzymali chuligana. Okazał się nim 40-letni mieszkaniec Zatora. W chwili zatrzymania mężczyzna był nietrzeźwy - 2,70 promila alkoholu – informuje Małgorzata Jurecka, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Mężczyzna został przewieziony do Komisariatu Policji w Zatorze, a po wytrzeźwieniu usłyszał zrzut uszkodzenia mienia.

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy