ZATOR. Kumulacja świętowania w Energylandii

24 maja 2016 Autor: sza

Największy rodzinny Park Rozrywki w Polsce - Energylandia w Zatorze, zaprasza 26 maja na jedyny w swoim rodzaju Dzień Matki. Organizatorzy przygotowali dla wszystkich mam wyjątkowe atrakcje, m.in. pokaz mody i fryzur. Na uczestniczki czeka wiele cennnych nagród.

Fot. zbiory organizatorów

Fot. zbiory organizatorów

Jak informuje Krystian Kojder z zatorskiej Energylandii, wśród organizowanych konkursów do wygrania będą m.in.: bony podarunkowe do butików, vouchery do salonu fryzjerskiego, bilety do kina, bony podarunkowe na ekskluzywne zabiegi pielęgnacyjne w jednym z górskich ośrodków.

Wszystkie wydarzenia podczas całego dnia odbywać się będą na scenie widowiskowej w Amfiteatrze Colosseo (numer 55 na mapie Parku).

Natomiast już w najbliższy w weekend 28-29 maja Energylandia zaprasza na jedyny taki Dzień Dziecka!

- Podczas niepowtarzalnego Kinder Party nie zabraknie wyjątkowych animacji i zabaw dla dzieci. Wśród nich Piana Party, Energusiowy Mega Twister o powierzchni prawie 200m2 oraz mnóstwo konkursów z nagrodami! - zachęca Krystian Kojder.

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy