ZATOR. Medal 100-lecia Odzyskania Niepodległości dla Stanisława Brzeźniaka

14 lutego 2019 Autor: sz
fot. facebook/Stanisław Brzeźniak

fot. facebook/Stanisław Brzeźniak

Stanisław Brzeźniak, mieszkaniec Gminy Zator, został uhonorowany przez Prezesa Rady Ministrów, Mateusza Morawieckiego „Medalem 100-lecia Odzyskania Niepodległości jako zasłużony dla regionu małopolskiego.

Odznaczenie to związane jest z odzyskaniem nie podległości i zaangażowaniem na rzecz przemian demokratycznych dla osoby, która swoją postawą rozsławiła dobre imię Polski, aktywnie włączała się w budowę wspólnoty i wzmacniała suwerenność i tożsamość narodową.

Uroczystego wręczenie medalu w imieniu Premiera RP dokonał Piotr Ćwik – wojewoda małopolski.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
z kongresowej, 19.02.2019 17:27
Stan, co do niszczenia mienia - a chodisz ty na przesluchania do policji ? w wyroku potem sie okazuje, ze mijasz sie z prawda :)
z kongresowej, 19.02.2019 17:25
Stan, wiesz cos o tym zalewaniu sasiadow przez szambo ? albo o nielegalnym zajeciu nieruchomosci i wyroku sadu w Oswiecimiu ktory tego zabronil - tam tez indolentni skazywali ?
Stan.b , 17.02.2019 16:55
Odpowiedź ...czytelnik, więzień z prl.....,dokumentalista.....żądam podania danych osobowych......nie akceptuję szkalowania Mnie.....wasz proglem, że czegoś nie wiecie O Moim działaniu w latach 1979- 2018 ...wara .....
usunąć wpisy....
Stan.b , 17.02.2019 16:46
Odpowiedź.....mieszkaniec(mieszaniec),
z Zatora ,Oskary.......żądam podania danych osobowych......nie akceptuje potwarzy I kolejnych - wieloletnich aktów nienawiści- konflikt dotyczy odjazdu do posesji trwa kilkadziesiąt lat i podyktowany jest indolencją ..celową prawa budowlanego i drogowego przez władze samorządowe różnych szczebli,milicji, policji, prokuratury rejonowej była własność rodziny prokuratora, sądownictwa oraz lokalnego homosowietus.....szczucie, niszczenie mienia ruchomego....itd wiesz albo nie piszący chwaście o tym to nie komentuj....Ja składam od dziesiątek lat doniesienia na te ...organa państwa teoretycznego postbolszewickisgo i Mnie nie strasz jakąś policją czy prokuraturą
Strachu i pieniędzy nie Mam...
TYLE
mieszkaniec, 16.02.2019 07:11
To jakieś nieporozumienie. Pan B. zbiera medale, a na swoim terenie jest znany od innej strony - niestety. Nie mogę sobie przypomnieć zasług tego pana dla Zatora: jakie imprezy z własnej inicjatywy (np. dla dzieci) - wykonane od początku do końca, jakie zaangażowanie dla własnej społeczności! ( oczywiście oprócz listów rozwieszanych na słupach, których nie sposób zrozumieć).Medal za medalem - dla osoby, która "aktywnie włączała się w budowę wspólnoty" - to cytat - Nie!Nie mogę!!! A działania? Jako mieszkaniec tego terenu nic o nich nie wiem.
dokumentalista, 15.02.2019 12:21
Należy uważać na takich "zasłużonych".S.Brzezniak to osoba która tworzy w okół siebie nową historie na zasadzie opowiadań nigdzie nie potwierdzonych.Wykorzystuje innych aby się uwiarygodnić a ci co się dali nabrać wstydzą się do tego przyznać.
Z zatora , 15.02.2019 10:31
Pan B. Ma problemy i bujną fantazję o swoich rzekomych zaslugach. Na zatorszczyznie nikt nie zna takich faktów z jego życia. Sąsiedzi natomiast znają go z innej strony. Zna go też miejscowa policja i prokuratura. Ten jego antykomunizm śmiesznie wygląda w świetle poczynań w środowisku. Pan B. Zadba by info o medalu było tez na stronie UM zator i w miejscowej gazetce. Tak też było kilka miesięcy temu jak otrzymał podobny medal za,, kombatanckie,, zasługi. A
Oskary ? , 14.02.2019 23:29
Jaja jak balony,,! Staszek megaloman medalista. Chłopie kto ci pisze te wnioski? Daj spokój. Sąsiedzi ci dadzą medal.
b. więzień PRL, 14.02.2019 22:10
„Medalem 100-lecia Odzyskania Niepodległości jako zasłużony dla regionu małopolskiego".

Ten facet jest chory i ma urojenia.
czytelnik, 14.02.2019 21:21
Ale trzeba być złamanym. aby taki wpis zamieścić albo wymusić na zarządzający tym portalem i wprowadzić ich w błąd. Medal taki sam i w tym samym dniu otrzymał p. Janusz Januszewski b. założyciel pierwszej "S", przywódca strajku z 1980 roku i to w czasach kiedy Brzeźniak boso biegał za orkiestrą i raczej do "S" nie należał.


Tutaj jest jedno kłamstwo bo medal ten dostał za pomoc w przygotowaniu uroczystości w dniu 21 września polegającej na montażu tablicy upamiętniającej 100 lecie rocznicy wyzwolenia a nie jakichś zasług, których Brzeźniak nigdy nie miał i nie ma. Ten facet jest mitomanem a o medal dla niego oraz p. Januszewskiego w imieniu Stowarzyszenia wystąpił p. Bronisław Skoczek a wręczycielem był Pan Wojewoda i na tym rola "niepodległościowca Brzeźniaka" się skończyła.
zgri, 14.02.2019 17:35
A jo tyż nie wiym czym