ZATOR. Milionowy (w tym sezonie) gość Energylandii

20 sierpnia 2018 Autor: red
Fot. Energylandia

Fot. Energylandia

Park Rozrywki Energylandia odwiedził w minioną sobotę milionowy gość tegorocznego sezonu. To rodzina z Psar koło Będzina - pani Małgorzata z mężem Sebastianem oraz dziećmi Pauliną i Mateuszem.FILM

Podobnie jak w poprzednim roku, tak i teraz szczęśliwa rodzina otrzymała całoroczny bilet wstępu dla całej rodziny i została powitana jak prawdziwa gwiazda animatorów Energylandii! Dodatkowo rodzina otrzymała weekend w Western Camp Resort w Zatorze.


- W zeszłym roku milionowy gość odwiedził nasz park 27 września. Oznacza to, że liczba odwiedzających Energylandię cały czas utrzymuje wskaźnik wzrostowy, co przyczynia się do zwiększenia ruchu turystycznego zarówno w skali regionu, jak całego kraju - mówi Krystian Kojder, rzecznik zatorskiego parku.


Energylandię odwiedza coraz więcej gości zza granicy. Większość z nich stanowią nasi południowi sąsiedzi, ale jak mówi Kojder, coraz częściej w Energylandii można spotkać turystów z Niemiec, krajów Beneluksu oraz Ukrainy.


W ostatnim czasie powstało tu wiele unikatowych atrakcji. Wśród nich najwyższy i najszybszy na świecie wodny Speed Water Coaster, czy zaprezentowany miesiąc termu największy w Europie Mega Coaster Hyperion.


W tym sezonie Park Rozrywki Energylandia czynny jest do końca października zgodnie z kalendarzem dostępnym na stronie internetowej.


- Energylandia przygotowała też promocyjną pulę biletów na wrzesień i październik, których ceny rozpoczynają się już od 59 zł (za bilet ulgowy – jednodniowy) - zachęca rzecznik Energylandii.


Więcej na stronie: www.promocja.energylandia.plDodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
Jp2gmd, 05.09.2018 22:59
No i jeden trup
Anna Mróz , 21.08.2018 11:13
Byłam pierwszy raz z dziećmi oraz z mezem w EnerdyLandii i było wspaniale ,miłe osoby ,świetna zabawa z dziećmi i miły [ciach!] czas wszystkim polecam odwiedzenie EnerdyLandii .Anna Mróz oraz dzieci i mąż pozdrawiamy EnerdyLandie.
Spóźniony , 20.08.2018 22:59
Szkoda ze nie ma biletów rodzinnych wszędzie są tylko nie tam może gdyby były było by lepiej mniejsze pieniądze więcej klientów a nawet i częściej myślę że warto o tym pomyśleć a wyjdzie na dobre