ZATOR. Na dobry początek wakacji zgarnij bilet do Energylandii 50% taniej

24 czerwca 2020 Autor: sz
ZATOR. Na dobry początek wakacji zgarnij bilet do Energylandii 50% taniej
Już w ten weekend wakacje zaczynają świętować uczniowie szkół i przedszkoli. Właśnie z tej okazji Park Rozrywki Energylandia w Zatorze przygotował specjalną ofertę. W piątek można kupić bilet do parku z 50% upustem!

W najbliższy piątek, 26 czerwca w godzinach 10.00 – 18.00 przedszkolaki, a także absolwenci szkół podstawowych oraz średnich będą mogli zakupić bilet z 50% upustem. Promocja dotyczy uczniów, którzy nie ukończyli 20-tego roku życia. Warunkiem uzyskania bonifikaty jest okazanie podczas zakupu oryginału ważnej legitymacji szkolnej. Warunek ten nie dotyczy przedszkolaków. Warto zaznaczyć, iż promocja dotyczy tylko indywidualnych biletów jednodniowych.

-To wyjątkowa okazja by w huczny sposób rozpocząć wakacyjny okres beztroskiej zabawy, odpoczynku po trudnym roku szkolnym oraz naładowania się pozytywną energią. Idealnym do tego miejscem okazuje się Park Rozrywki Energylandia, który swoimi atrakcjami daje wiele radości zarówno przedszkolakom, starszym dzieciom, jak i rodzicom czy seniorom! – podkreśla KRIS Kojder, rzecznik prasowy Parku Rozrywki Energylandia w Zatorze.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
Xyz, 24.06.2020 09:28
Nie wiem czy skorzystać czy nie?