ZATOR. Na koniec roku szkolnego uczniowie skorzystają z atrakcji Energylandii za złotówkę!

20 czerwca 2018 Autor: red
ZATOR. Na koniec roku szkolnego uczniowie skorzystają z atrakcji Energylandii za złotówkę!

Park Rozrywki Energylandia przygotował niespodziankę dla uczniów, którzy już w najbliższy piątek odbiorą swoje świadectwa szkolne.


- Od godz. 13 okazując swoje świadectwo szkolne za rok szkolny 2017/2018 lub jego wyraźną kserokopię w kasie biletowej Parku Rozrywki Energylandia można kupić bilet wstępu za symboliczną złotówkę! Bilet wstępu daje możliwość korzystania ze wszystkich atrakcji wraz z basenami w wodnej strefie Water Park - zachęca Krystian Kojder, rzecznik prasowy Energylandii.


Jak zaznaczył Kojder, promocja dotyczy uczniów i absolwentów szkół, którzy nie ukończyli 18. roku życia. Nie łączy się z innymi, a bilety promocyjne nie dotyczą opiekunów i rodziców dzieci.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
BOLO, 20.06.2018 15:15
To jest tak jak 500+.Śmiechu warte dziecko same bez opieki ma iść a opiekun już nie.