ZATOR. Najlepsi uczniowie będą pracować w Energylandii

10 czerwca 2017 Autor: red

Najlepsi absolwenci technikum hotelarskiego oraz technikum obsługi turystycznej będą mieli zagwarantowaną pracę w Energylandii. Wielozwodowy Zespół Szkół w Zatorze jest pierwszą szkołą, która podpisała umowę patronacką z Energy 2000.

fot. nadesłane

fot. nadesłane

W Parku Rozrywki Eneryglandia prezes zarządu spółki Energy 2000 Marek Goczał podpisał z Wielozawodowym Zespołem Szkół w Zatorze umowę patronacką.

-Umowa dotyczy objęcia szkoły patronatem oraz zapewnienia możliwości zatrudnienia dla uczniów z najlepszymi wynikami z klasy technikum hotelarskiego oraz technikum obsługi turystycznej. Umowa przewiduje również możliwość odbywania praktyk zawodowych w obiektach spółki, do której należy Energylandia, największy park rozrywki w Polsce - informuje Maja Sikorska, nauczycielka Wielozawodowego Zespołu Szkół w Zatorze.

Umowa patronacka ma na celu zwiększenie aktywności zawodowej uczniów, a także promowanie działalności turystycznej w Gminie Zator i w krajach Unii Europejskiej. Dzięki tej współpracy przyszli absolwenci WZS zyskali szansę rozwoju zawodowego, a co ważne gwarancję zatrudnienia.

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Brak komentarzy