ZATOR. Największa wodna atrakcja w Europie Środkowo-Wschodniej

21 sierpnia 2017 Autor: sz
fot. Energylandia

fot. Energylandia

Kilka dni temu w Parku Rozrywki Energylandia została uruchomiona kolejna atrakcja – Spill Water Anaconda. To największe wodne urządzenie w Europie Środkowo-Wschodniej.


Spill Water Anaconda zagwarantuje niezapomnianą przejażdżkę ogromnymi, dwudziestoosobowymi łodziami wzdłuż trasy pełnej niespodzianek. Na stromych wodospadach wagoniki rozpędzają się do 55 km/h, aby z dużą siłą uderzyć w taflę wody i wywołać spektakularną falę.


-Podczas tego spływu czekają nas dwa zjazdy z wysokości 11 i 17 metrów. Gwarantujemy, że z tej przejażdżki nikt nie wyjdzie na sucho. Idealnie zintegrowane efekty specjalne, atrakcyjność przejazdu oraz eksplozja radości sprawiają, że urządzenia tego typu uwielbiane są przez całe rodziny – mówi Krystian KRIS Kojder, z Parku Rozrywki Energylandia.


Producentem urządzenia jest firma Intamin z Szwajcarii, która od lat specjalizuje się w produkcji największych na świecie urządzeń dla parków rozrywki.


Spill Water Anaconda wyposażona jest w 8 łodzi, dzięki czemu stała się największą atrakcją wodną w Europie Środkowo-Wschodniej.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy