ZATOR. Napadli na sklep jubilerski. Policja ujawnia zdjęcia z monitoringu

02 sierpnia 2016 Autor: sz

Dwa miesiące temu napadli na sklep jubilerski w Zatorze. Policja opublikowała zdjęcia z monitoringu. Funkcjonariusze proszą również o pomoc.

fot. KPP Oświęcim

fot. KPP Oświęcim

Kryminalni z Oświęcimia prowadzą czynności, mające na celu ustalenie oraz zatrzymanie trzech sprawców rozboju, do którego doszło w środę, 1 czerwca w jednym ze sklepów jubilerskich w Zatorze.

-Sprawcy wtargnęli do sklepu tuż po godzinie 12.00, a następnie grożąc sprzedawcy kijem bejsbolowym, z gablot skradli złotą biżuterię – informuje Małgorzata Jurecka z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Policjanci natychmiast po otrzymaniu zgłoszenia wszczęli penetrację terenu w poszukiwaniu sprawców. Technicy kryminalni zabezpieczyli wszystkie ślady oraz nagrania z monitoringu.

-Apelujemy do osób, które rozpoznają mężczyzn na zdjęciach z monitoringu lub też posiadają istotne informacje w tej sprawie, o kontakt z policjantami z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu pod numer 33 847 52 80 lub z najbliższą jednostką Policji pod numer alarmowy 997 – mówi Małgorzata Jurecka. -Zapewniamy anonimowość – dodaje rzeczniczka.

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
eee2 0, 03.08.2016 16:03
2 mieśace po włamaniu poblikuja zdjęcia :) good job policja :)
mixer, 03.08.2016 07:28
dobrze że sklep miał monitoring -tylko szkoda że źle zamontowany i prawie nic nie widać- ludzka głupota nie zna granic
xyz, 02.08.2016 22:14
Na innym portalu jest więcej fotek. Może redakcji "oswiecimskie24" nie zależy...
tonieja, 02.08.2016 21:24
Ja tu widzę jedno zdjęcie i to na dodatek kiepskie. Wygląda jakby policja kryła sprawców bo nie dość, że publikuje zdjęcie dwa miesiące po zdarzeniu to jeszcze takie na którym sprawcy mają spuszczone głowy. Pełny profesjonalizm. Brawo policja. A może redakcja? Oczywiście nie spodziewam się zamieszczenia mojego wpisu w komentarzach pod artykułem. Cenzura.