ZATOR. Nie żyje piesza potrącona wczoraj na przejściu dla pieszych

25 listopada 2017 Autor: sz
fot. Szymon Chabior

fot. Szymon Chabior

Tak jak pisaliśmy wczoraj, do wypadku doszło w piątek przed godziną 11.00 na ulicy Wadowickiej w Zatorze.


Kobietę na przejściu dla pieszych potrącił kierujący toyotą, 31-letni mieszkaniec Gminy Oświęcim. 88-letnia kobieta w stanie ciężkim trafiła do Szpitala Powiatowego w Oświęcimiu.


-Piesza, która została potrącona na przejściu dla pieszych w Zatorze zmarła w szpitalu – poinformował nas dzisiaj Mariusz Słomka z Prokuratory Rejonowej w Oświęcimiu.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
zawiedzona, 28.11.2017 17:02
Zeszliście na psy, przez lenistwo i tą idiotyczną ramówkę.