ZATOR. Nowy zakład w strefie ekonomicznej - ZDJĘCIA

04 października 2016 Autor: ek

Na terenie Zatorskiej Strefy Aktywności Gospodarczej otwarto kolejny zakład produkcyjny. Tym razem to MWH Meble. W ciągu dwóch lat od chwili zakupu gruntu spółka wybudowała nowoczesny i funkcjonalny obiekt.

Fot. zator.pl

Fot. zator.pl

- Firma została założona w 2011 roku. (…) Specjalizuje się w kompleksowym wyposażaniu w meble obiektów hotelowych oraz innych obiektów użyteczności publicznej - donosi zatorski magistrat.

 

Na uroczystym otwarciu 30 września obecny był burmistrz Zatora Mariusz Makuch. Na ręce prezesa spółki Wiesława Pasternaka złożył serdeczne gratulacje oraz życzył sukcesów w rozwoju firmy na terenie Zatorskiej Strefy Aktywności Gospodarczej. 

 

Nowy obiekt poświęcił proboszcz parafii pw. śśw. Wojciecha i Jerzego w Zatorze, ks. Jacek Wieczorek.

Obecnie na terenie Zatorskiej Strefy działa już 14 firm produkcyjno-usługowych, m.in. z branży spożywczej, meblarskiej, produkcji kotłów grzewczych, opakowań.

 

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Brak komentarzy