ZATOR. Piknik z „Krzywą alternatywą” na zatorskim Rynku

18 lipca 2014 Autor: mon

„Krzywa od kuchni” - pokaz kulinarny, malowanie koszul, quiz muzyczny „Co jest grane”, konkursy i zabawy, koncerty zespołów: Krzywa Alternatywa, Get Cancer, Dziki Acoustic, Baobab.
To wszystko i jeszcze więcej już w niedzielę 20 lipca. Start o 15.00.

ZATOR. Piknik z „Krzywą alternatywą” na zatorskim Rynku

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
mieszkaniec, 20.07.2014 21:42
Czy w Zatorze w każdy weekend będą strzelać w EnergyLandii?? Chyba już dość tych fajerwerków!!!. Zwierzęta wystraszone, nikt nie zważa na NATURĘ 2000!!!
hotin, 19.07.2014 20:19
Zapytajcie lepiej Anglika, Szweda czy Fina jak mu karpik smakuje a potem zajadajcie się smakiem! SMACZNEGO!
Władek, 18.07.2014 10:58
I oczywiście karpik dla wszystkich ! Co się dzieje w tym Zatorze o jej super!!!