ZATOR. Policjanci odzyskali skradziony telefon

11 lutego 2016 Autor: sz

20-letnia kobieta posiadała przy sobie telefon komórkowy, który jak się okazało został skradziony kilkanaście miesięcy temu w Warszawie. Mieszkanka powiatu chrzanowskiego została zatrzymana przez policjantów.

fot. KPP Oświęciim

fot. KPP Oświęciim

Do zatrzymania młodej kobiety doszło w nocy z wtorku na środę w Zatorze. Policjanci wykonując czynności podczas rutynowej kontroli postanowili sprawdzić po numerze IMEI telefon kobiety. Okazało się, że nokia pochodzi z kradzieży, do której doszło kilkanaście miesięcy temu na terenie Warszawy.

Zatorscy policjanci zatrzymali kobietę i przewieźli do Komisariatu Policji w Zatorze.

-W trakcie czynności policjanci wyjaśnią w jakich okolicznościach kobieta weszła w posiadanie telefonu, który wkrótce zostanie zwrócony właścicielowi – informuje Małgorzata Jurecka z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy