ZATOR. Robin Schulz porwał publiczność. To był ostatni festiwal w Energylandii w tym sezonie

26 sierpnia 2019 Autor: mp
fot. MP/Oświęcimskie24.pl

fot. MP/Oświęcimskie24.pl

Rodzinny Park Rozrywki Energylandia w Zatorze zorganizował w tym roku aż siedem wyjątkowych wydarzeń muzycznych. Od czerwca do sierpnia w Energylandii odbyły się następujące festiwale - 90'Superstars, 80'Superstars, Disco Polo, Hip Hop, Giganci Sceny, Kings Of HardStyle oraz EDM Festival. Ten ostatni odbył się w minioną sobotę. Zapraszamy do obejrzenia krótkiej relacji filmowej z EDM Festival oraz zdjęć.


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
, 26.08.2019 23:00
Jak już to Vinai :)
Robin zagrał swoje i zszedł :)