ZATOR. Strefa kibica w Energylandii. Dopingujmy dziś biało-czerwonych!

19 czerwca 2018 Autor: red
ZATOR. Strefa kibica w Energylandii. Dopingujmy dziś biało-czerwonych!

Na krajowej mapie stref kibica bez liku niczym grzybów po deszczu, ale ta zatorska jest wyjątkowa, bo zlokalizowana w parku rozrywki. W Energylandii oglądać można mecze piłkarskiego Mundialu telebimie (3,5 x 5,5 metra).

Strefa kibica została ulokowana pomiędzy roller coasterami, a innymi atrakcjami. Energylandia wyświetli wszystkie mecze w godzinach otwarcia, a także te, w których zagra reprezentacja Polski.

- Teraz świętować można zwycięskie gole na roller coaterach lub korzystając z nich pocieszać się z porażki! Strefa Kibica dostępna jest bezpłatnie dla wszystkich gości, którzy zakupili bilet wstępu do Energylandii - zachwala rzecznik parku Krystian Kojder.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy