ZATOR. Szedł ulicą w samej bieliźnie

18 marca 2016 Autor: sz

37-letni mieszkaniec Krakowa szedł ulicą Parkową mając na sobie tylko samą bieliznę. Interweniowali policjanci. Mężczyzna trafił do ogrzewalni oraz został przebadany przez lekarza.

ZATOR. Szedł ulicą w samej bieliźnie

W nocy z czwartku na piątek zatorscy policjanci odebrali zgłoszenie dotyczące mężczyzny, który szedł ulicą Parkową w Zatorze mając na sobie tylko bieliznę.

Funkcjonariusze, którzy natychmiast przyjechali na miejsce, znaleźli w pobliżu 37-letniego mężczyzny ubranie. Brakowało jedynie obuwia. Mężczyzna trafił do ogrzewalni, gdzie otrzymał obuwie. Krakowianin został również przebadany przez lekarza, który nie stwierdził u niego żadnych obrażeń.

Policjanci z Komisariatu Policji w Zatorze próbowali ustalić okoliczności tego zdarzenia, jednakże mężczyzna odmówił ich podania. 37-letni mieszkaniec Krakowa zaprzeczył również, by doszło do jakiegokolwiek przestępstwa na jego szkodę.

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy