ZATOR. VII Targi Turystyczne Doliny Karpia. Pobierz paszport i baw się w najlepsze

15 sierpnia 2018 Autor: red
ZATOR. VII Targi Turystyczne Doliny Karpia. Pobierz paszport i baw się w najlepsze

To już dziś! Na zatorskim Rynku oraz na terenie każdej gminy Doliny Karpia, w tym w Przeciszowie, Osieku i Polance Wielkiej, wystawcy zaprezentują to, co mają najlepsze. Od godz.13 w centrum Zatora zaplanowano liczne atrakcje, m.in. występy artystyczne, degustacje produktów lokalnych, atrakcje dla dzieci, warsztaty kulinarne, rajd rowerowy.

Odwiedzający Targi Turystyczne Doliny Karpia będą mógł skorzystać z bezpłatnego transportu do poszczególnych atrakcji turystycznych. Wyjazd z Rynku o godz. 14. Każdy kto ma ochotę skorzystać z atrakcji przygotowanych przez Stowarzyszenie Dolina Karpia powinien wydrukować lub pobrać na stoisku Stowarzyszenia

PASZPORT DOLINY KARPIA


Po wizycie w obiekcie wyszczególnionym w Paszporcie, jego posiadacz otrzyma naklejkę. Po odwiedzeniu trzech atrakcji i zdobyciu trzech naklejek (każdą z innej gminy) odwiedzający może wypełnić kupon znajdujący się w Paszporcie i wrzucić do urny znajdującej się na stoisku Stowarzyszenia Dolina Karpia na Rynku w Zatorze.

Na zakończenie Targów o godz.17.30 spośród wszystkich oddanych kuponów odbędzie się losowanie atrakcyjnych nagród, takich jak: sprzęt AGD, sprzęt turystyczno-rekreacyjny, spływy kajakowe, zaproszenia na łowiska wędkarskie i do restauracji oraz wiele innych.

Ponadto każdy posiadacz paszportu z trzema naklejkami uprawniony będzie do jednorazowego skorzystania z rabatu obowiązującego na terenie danej atrakcji do końca tego roku (chyba, że w opisie atrakcji podano inaczej).

Zapraszamy do obejrzenia spotu promującego VII Targi Turystyczne:

TUTAJDodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy