ZATOR. W Energylandii trwa Black Weekend. Bilety w ekstremalnie niskich cenach

28 listopada 2020 Autor: sz
fot. Energylandia

fot. Energylandia

Mega promocja na zakup biletów do Parku Rozrywki Energylandia w ekstremalnie niskich cenach ruszyła w piątek i potrwa do niedzieli 29 listopada. Bilety można kupić taniej nawet o 70 złotych.

Bilet normalny od 140 cm można kupić za 99 zł (taniej o 40 zł), bilet normlany 2-dniowy od 140 cm za 179 zł (taniej o 70 zł). Natomiast ulgowy bilet od 140 cm kosztuje 59 zł (taniej o 30 zł), a taki sam bilet 2-dniowy kosztuje 99 zł (taniej o 60 zł ).

Ceny dotyczą biletów elektronicznych, które można zakupić na https://ticket.energylandia.pl/pl/promotionpromo/. A wykorzystać będzie je można do 25 czerwca 2021 roku w dniach i godzinach zgodnych z kalendarzem otwarcia Parku.

Więcej szczegółów znajdziecie jak zawsze na www.energylandia.pl

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy